مرحله اول

ثبت نام در سامانه مرکز نوآوری استان چهارمحال و بختیاری. کد ملی شما به عنوان نام کاربری شما لحاظ خواهد شد و ورود شما به سیستم از طریق کد ملی (نام کاربری ) و رمز عبور تعیین شده توسط شما انجام خواهد پذیرفت.

مرحله دوم

پس از ثبت نام در سامانه مرکز نوآوری و ارسال چکیده ایده پرونده شما برای کارشناس مربوطه ارسال شده و وارد مرحله ارزیابی اولیه می گردد. در این مرحله گزینه های " تنطیمات" ، "ارسال ایده " و " ارسال مقاله " در حساب کاربری شما تا زمان تایید کارشناس غیر فعال خواهد بود.

مرحله سوم

بعد از ارزیابی اولیه تایید کارشناس برای شما ثبت می شود و وضعیت ایده شما به " تایید کارشناس " تغییر می یابد. در این مرحله تمامی امکانات حساب کاربری شما فعال خواهد شد و می توانید به ارسال ایده یا مقاله اقدام نمایید.

مرحله چهارم

در این مرحله برای وارد شدن به فرآیند ارزیابی مدیریت، فرم پیوست را با توجه به وضعیت کنونی خود دانلود نمایید و پس از تکمیل از قسمت ارسال ایده آن را بارگزاری نمایید.

توجه : در صورتی که دانشجو هستید کاربرگ دانشجویی در غیر اینصورت کاربرگ پیشنهاد طرح را از منوی " فرم ها " دانلود نمایید.

مرحله پنجم

پس از تایید مدیریت وضعیت ایده شما در پروفایل کاربری به " تایید مدیریت " تغییر خواهد یافت. در این مرحله کاربرگ نهایی را از منوی "فرم ها" دانلود و تکمیل نمایید. زمانبندی دفاع و جزئیات به حساب کاربری شما ارسال خواهد شد.

مزایای پذیرش و استقرار

  • امکانات بهره‌مندی از خدمات مرکز نوآوری
  • ارتباط هم‌افزایی از طریق ارتباط با دیگر تیم‌های نوآور و خلاق عضو مرکز نوآوری
  • آگاهی آشنایی با فضای کسب و کار خصوصی

پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری


با ما در تماس باشید » و به زودی یکی از ما شوید